Altop - profesjonalne czyszczenie Kraków

Ozonowanie

Ozonowanie odzieży i obuwia - Kraków

ozon o3
Ozonowanie obuwia - Ozonowanie butów Kraków
Ozonowanie odzieży - ozonowanie ubrań Kraków

Ozon:

Ozon (O3) został odkryty przez niemieckiego naukowca w XIX wieku.

Codziennie jesteśmy poddawani wpływowi ozonu zawartego w powietrzu.

Posiada on silne właściwości dezynfekujące oraz utleniające i jest powszechnie wykorzystywany na całym świecie w zwalczaniu:

  • bakterii, wirusów
  • pleśni, grzybów i ich zarodników
  • roztoczy
  • insektów i gryzoni (poprzez likwidowanie ścieżek zapachowych).

Jest wykorzystywany również do usuwania nieprzyjemnych zapachów takich jak: dym papierosowy, zapachy ludzkie i zwierzęce, spalenizna, stęchlizna itp. Przy jego pomocy odgrzybia się klimatyzacje w samochodach.

Ozon jest gazem bardzo nietrwałym. W momencie styczności z bakteriami, wirusami i brzydkimi zapachami dodatkowy atom tlenu niszczy je całkowicie, ale jednocześnie sam ulega zniszczeniu i pozostaje czysty tlen.

Szczególnie polecamy:

- ozonowanie butów i ubrań.

Ozonowanie odbywa się w naszej firmie. Klient po wcześniejszym umówieniu się dostarcza nam odzież lub obuwie w worku foliowym o pojemności do 120 l.

Cena ozonowania: 60 zł

Istnieje możliwość odbioru i dowozu (od i do klienta) rzeczy przeznaczonych do ozonowania przez nas, wówczas minimalny koszt usługi wynosi 90 zł.

ALTOP - profesjonalne czyszczenie tapicerek meblowych; ozonowanie - usługi u klienta. Kraków i okolice. Wszelkie prawa zastrzeżone. { Niniejsza witryna nie instaluje plików cookies. }