Impregnacja

Impregnacja antyalergiczna dywanów, wykładzin, tapicerki.


Impregnacja antyalergiczna, eliminacja roztoczy. ALTOP - impregnacja antyalergiczna, usuwanie roztoczy

Działanie środka polega na zmodyfikowaniu alergenów w taki sposób, że po zmianie kształtu przestają być rozpoznawane przez organizm ludzki i nie wywołują reakcji alergicznej.

Można stosować na wykładziny, dywany, tapicerki, materace, draperie, zasłony, pluszowe zabawki.

Produkt specjalny, przeznaczony dla osób wrażliwych na środki chemiczne oraz cierpiących z powodu alergii lub astmy. Wyprodukowany z ekstraktów nasion warzyw i owoców. Nie zawieraja pestycydów, środków zapachowych, rozpuszczalników, substancji lotnych VOC i innych niebezpiecznych składników. Impregnat jest nietoksyczny, bezwonny i bezpieczny dla ludzi, zwierząt, roślin.

Impregnacja betonu, kamienia naturalnego, terakoty, klinkieru.

W swojej ofercie posiadamy również impregnat do powierzchni porowatych takich jak beton, kamień naturalny, terakota, klinkier.

Specjalne składniki zawarte w impregnacie pozwalają na zabezpieczanie powierzchni przed penetracją ze strony wszelkich a w szczególnoci tłustych zabrudzeń. Produkt nie powoduje zablokowania naturalnych porów, przez co wygląd powierzchni pozostaje naturalny.

Przybliżony czas schnięcia: około 3-5 godzin, zależny od temperatury i wilgotności. Pełny efekt impregnacji - po 24 godzinach. Nie chodzić po mokrej zaimpregnowanej powierzchni.
 
 
ALTOP - profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej - usługi u Klienta
Cały KRAKÓW
Zadzwoń do nas
509 300 818
email: altop@altop.pl
http://www.altop.pl
Facebook, Google+